Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Icon
nl: Pictogram

en: Layout
nl: Lay-out

en: Example
nl: Voorbeeld

en: No category
nl: Geen categori

en: Structure
nl: Structuur

en: Show info
nl: Toon info

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: View block
nl: Blokweergave
