Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Example
ro: Exemplu

en: Structure
ro: Structură

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: View block
ro: Bloc de vizualizare
