Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: Icon
ru: Иконка

en: Layout
ru: Макет

en: Inline
ru: В линию

en: Example
ru: Пример

en: No category
ru: Без категории

en: Show pager
ru: Показывать пейджер

en: Structure
ru: Структура

en: Show info
ru: Показать инфо

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: View block
ru: Просмотр блока
