Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Icon
sk: Ikona

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Inline
sk: V riadku

en: Example
sk: Príklad

en: No category
sk: Žiadna kategória

en: Structure
sk: Štruktúra

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
