Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Icon
tr: Simge

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Inline
tr: Satır içi

en: Example
tr: Örnek

en: No category
tr: Kategori yok

en: Structure
tr: Yapı

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: View block
tr: Bloğu görüntüle
