Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Icon
ar: أيقونة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Structure
ar: الهيكلية

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
