Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Icon
az: İconka

en: Layout
az: Şablon

en: Inline
az: Xətdə

en: Structure
az: Struktur
