Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Inline
eo: en linio

en: Structure
eo: Strukturo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
