Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Example
eu: Adibide

en: Structure
eu: Egitura
