Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Icon
fi: Ikoni

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Inline
fi: Avoin

en: Example
fi: Esimerkki

en: Structure
fi: Rakenne

en: View mode
fi: Näyttötila

en: View block
fi: Näytä lohko
