Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Icon
gl: Icona

en: Layout
gl: Disposición

en: Inline
gl: En liña

en: Example
gl: Exemplo

en: Structure
gl: Estrutura

en: View mode
gl: Modo de vista
