Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Icon
hr: Ikona

en: Inline
hr: U istom redu

en: Structure
hr: Struktura
