Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Icon
hu: Ikon

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Example
hu: Példa

en: No category
hu: Nincs kategória

en: Structure
hu: Felépítés

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View block
hu: Nézet blokk
