Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Layout
is: Útlit

en: Inline
is: Innfellt

en: Structure
is: Uppbygging
