Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ
