Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Structure
mn: Бүтэц
