Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Layout
mr: मांडणी

en: Inline
mr: आतील

en: Example
mr: उदाहरण

en: Structure
mr: आराखडा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
