Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Structure
nn: Struktur
