Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Category
pt: Categoria

en: Icon
pt: Ícone

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Example
pt: Exemplo

en: No category
pt: Nenhuma categoria

en: Structure
pt: Estrutura

en: Show info
pt: Mostrar info

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: View block
pt: Bloco de View
