Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Layout
sl: Postavitev

en: Inline
sl: V vrstici

en: Structure
sl: Struktura
