Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Weight
sr: Тежина

en: Icon
sr: Икона

en: View mode
sr: Врста приказа
