Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
