Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Icon
ca: Icona

en: Layout
ca: Disposició

en: Inline
ca: En línia

en: Example
ca: Exemple

en: Structure
ca: Estructura

en: View mode
ca: Mode de visualització
