Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Content
es: Contenido

en: Weight
es: Peso

en: Category
es: Categoría

en: Icon
es: Icono

en: Layout
es: Diseño

en: Inline
es: En línea

en: Example
es: Ejemplo

en: No category
es: Sin categoría

en: Structure
es: Estructura

en: View mode
es: Modo de vista

en: View block
es: Ver bloque
