Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
