Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Icon
pl: Ikona

en: Layout
pl: Układ

en: Inline
pl: Przed polem

en: Example
pl: Przykład

en: Structure
pl: Struktura

en: Show info
pl: Pokaż informacje

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: View block
pl: Blok widoku
