Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Inline
ps: ننليكى

en: Structure
ps: جوړښت
