Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Structure
te: నిర్మాణం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
