Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
