Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Structure
el: Δομή

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
