Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Icon
et: Ikoon

en: Layout
et: Paigutus

en: Inline
et: Samal real

en: Structure
et: Struktuur

en: View mode
et: Kuvarežiim
