Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Icon
it: Icona

en: Inline
it: In linea

en: Example
it: Esempio

en: No category
it: Nessuna categoria

en: Structure
it: Struttura

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: View block
it: Blocco vista
