Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Icon
ja: アイコン

en: Layout
ja: レイアウト

en: Inline
ja: インライン

en: Example
ja: 例

en: No category
ja: カテゴリー無し

en: Structure
ja: サイト構築

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: View block
ja: ブロックを表示
