Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ
