Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Icon
lv: Ikona

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Example
lv: Piemērs

en: Structure
lv: Uzbūve

en: View mode
lv: Skata režīms
