Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Layout
oc: Afichatge

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Example
oc: Exemple

en: Structure
oc: Estructura

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
