Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Structure
th: โครงสร้าง

en: View mode
th: โหมดของวิว
