Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: Icon
uk: Іконка

en: Layout
uk: Макет

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Example
uk: Приклад

en: No category
uk: Без категорії

en: Structure
uk: Структура

en: Show info
uk: Показувати довідку

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: View block
uk: Блок виду
