Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
