Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
