Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Link
es: Enlace

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Layout
es: Diseño

en: Background color
es: Color de fondo

en: Headline
es: Titular

en: Link title
es: Título de enlace

en: View mode
es: Modo de vista

en: View block
es: Ver bloque
