Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Link
he: קישור

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Layout
he: פריסה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: View mode
he: מצב תצוגה
