Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Layout
pl: Układ

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: View block
pl: Blok widoku
