Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
