Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Link
vi: Liên kết

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Layout
vi: Bố cục

en: Background color
vi: Màu nền

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
