Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Headline
de: Überschrift

en: Link title
de: Link-Titel

en: Background image
de: Hintergrundbild

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: View block
de: Block anzeigen
