Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Headline
hu: Címsor

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View block
hu: Nézet blokk
