Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Link
oc: Ligam

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Layout
oc: Afichatge

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
