Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Link
id: Tautan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Layout
id: Tata letak

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Link title
id: Tautan judul

en: Background image
id: Gambar latar

en: View mode
id: Modus tampilan

en: View block
id: Blok view
