Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Layout
ca: Disposició

en: Background color
ca: Color de fons

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: View mode
ca: Mode de visualització
